26 Eylül 2005

yeni dönem- dil günleri

Çooook uzun zaman sonra tekrar yazmaya karar verdim. Bu arada çok fazla şey oldu mu diye düşünüyorum, bilmiyorum.. Yazmaya başlamadan bunu kestiremiyorum. OKul başladı ÖSS maratonu başladı... Lise-3 olmak aslında hoş bir şey... Herkes size hamile gibi davranıyor çünkü.. İstediğiniz yemekler yapılıyor, haftasonları herkes etrafınızda pervane oluy. Kantin bile kıyak geçiyor. Çıkan yemeklerden ayırıyor.. Herkes gülücükler saçıyor. Neden? "Öss ye hazırlanıyorsun gülüm" diyorlar :))) Eh hoş.. Bir de hoş bir yere girsek daha da hoş olacak.. BU maratonda derslerden testlerden sıkılmadım ottobüslerden sıkıldım! Bütün vaktimi otobüslerde ayakta iki büklüm geçiriyorum. Sabah 8 de çıkıp akşam 21.30 da geliyorum. Özel ders öğretmenlerini annemden çok görüyorum. Testleri eğlendirici objeler haline getiriyorum. Şıklara ışıldayan yıldızlar, göz kırpan güneşler yapıyorum. Matematiğe sempatik bakmak için defretlerimi rengarenk tutuyorum...
Öss den başkaa... Dil Bayramı münasebetiyle İzmir'de Türkçe Günleri ne katılmış bulunmaktayım. Hoş bir etkinlikti. Adnan Binyazar, Hidayet Karakuş, Bekir Yurdakul, Halim Yazıcı gibi isimlerle bir arada olma gibi bir şansım oldu. Büyük keyif aldım.
Sınıfımız bu yıl 11 kişi :) Vee çooook neşeli! Müziksiz bir anımız yok! Sürekli dans edip avaz avaz şarkı söyleyen ellerinde test kağıtlarından mikrofonlar olan kızlar var.. Zeytinler olgunlaşmaya başladı.. Edebiyat öğretmenimi çok seviyorum. Ocağın son haftasına 118 gün kaldı. Daha ne isteyeyim?!
Bu reklamı da seviyorum ayrıca : wake up wake up wake up wake up wake up wake up wake up wake up wake up..... :))))

3 yorum:

 1. Click Here Now Mortgage rates as low as 3.95%
  $150,000 mortgage for $494/mo. Other loan amounts available. Up to 4 lenders in 24 hours.
  Save money Click Here Now

  YanıtlaSil
 2. Lise 3 olmak, tekrar liseme dönmek için neler vermezdim, hatta tekrar ÖSSye girmeyi bile göze alırdım :)
  Bu günlerin değerini bilmek gerek, neşesi, eğlencesi başka yerde olmuyor, her ne kadar her sabah okula gitmek, her gün erken kalkmak gibi zorunlulukları olsa da, gideceğin yer sınıfınken, hepsi göz ardı edilebiliyor. Bu seneyi güzel değerlendirmen dileğiyle :)

  YanıtlaSil